Reprezentant Medical

Krka d.d. Novo mesto Slovenia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentant medical in orasele: Bucuresti, Timisoara, Deva, Oradea, Rm.Valcea, Tg.Jiu, Tg.Mures, Bacau, Neamt;
- promovarea medicamentelor Krka pentru profesionistii din domeniul medical;
- organizarea de intalniri stiintifice.

CERINTE

- diploma universitara, preferabil in domeniul medical, veterinar sau farmaceutic;
- cunostinte de limba engleza;
- permis auto;
- disponibilitate de angajare cu carte de munca.

BENEFICII OFERITE

- salariu si bonusuri stimulative;
- masina companiei;
- posibilitati de traning, pentru a va asigura succesul alaturi de un colectiv dinamic si optimist.

Krka este o companie farmaceutica slovena de varf din Europa, producatoare de medicamente generice.
De mai bine de jumatate de secol strategiile noastre de succes ne-au ajutat sa ne atingem obiectivele si sa ne indeplinim misiunea.
Dezvoltarea deosebita si succesul companiei Krka in Romania se datoreaza unei echipe armonioase, motivate si eficiente in care dorim sa cooptam colegi noi.
Prin urmare, vino si tu alaturi de noi!