Reprezentant / Lider AVON

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

Vizitati si www.avonro.cabanova.ro pentru detalii.

CERINTE

ATRIBUTII:
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

Persoanele interesate vor fi contactate ?n maxim 2 zile si vor primi gratuit, personal sau prin post?, pachetul de ?nscriere AVON, contin?nd brosuri si materiale explicative.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.
CADOURI (INCEPAND CU PRIMA COMANDA)
Nivelul 1
Valoarea totala a comenzilor:
minim 120 lei Premii:

o masca exfolianta Planet SPA cu extract de ceai alb
o masca hidratanta Planet SPA pentru fata, cu extract de ulei de masline
2 Brosuri gratuite
1 livrare EXPRES gratuita*
Nivelul 2

minim 160 lei Premii:
o crema Avon Solutions Moisture 24
un creion multifunctional Arabian Glow
1 set de 5 Beauty Guide - Ingrijirea tenului
1 set de 5 Beauty Guide - Machiaj
Nivelul 3

minim 200 lei Premii:
un parfum Little Black Dress - 30ml
un gel de dus Senses
1 set de 5 Beauty Guide Wellness
1 set de 5 Beauty Guide Parfumuri
discount de 40% la cumpararea a maxim 10 Brosuri
Nivelul 4

minim 250 lei Premii:

un ceas cu design special Hello Tomorrow
o mini agenda Hello Tomorrow