Reprezentant de vanzari, in regim de colaborare, pentru servetele pliate destinate colectivitatilor

AKARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru noua linie de business, adica, consumabile de hartie pentru dispensere (dozatoare) de servetele pliate, firma noastra doreste sa angajeze in regim de colaborare, pe baza de comision si NU salariu fix, persoane ambitioase care sa doreasca sa aiba un venit suplimentar.

Mai pe scurt, cautam in toata tara 50 de persoane foarte hotarite sa vinda cel putin 50 de baxuri de servetele pliate/luna.

Pentru aceasta, am pus la bataie urmatoarea oferta promotionala de servetele pliate, produse in Olanda, prin intermediul careia te invitam sa ne demonstrezi de ce esti capabil(a).

Oferta se afla aici: www.hygienix.ro/ofertaservetele.pdf

CERINTE

- experienta in vinzari de minim 1 an
- orientare catre client
- abilitati de a vinde un produs nu neaparat din cauza pretului mic
- capacitate de automotivare

BENEFICII OFERITE

- comision de 10% din incasari + bonusuri de performanta
- training in vinzari si strategie de vinzare
- training pe produse
- mostre gratuite de produse
- contract de comision
- logistica (trimitere de mostre la clienti, livrare, incasare) asigurata in totalitate de firma noastra
- garantie pe satisfactia clientului

Suntem o firma specializata in importul si distributia accesoriilor pentru mobilier. Ne facem treaba cu pasiune, punem mult suflet (de ardelean) in relatia cu clientii nostri, credem 110% in calitatea si functionalitatea produselor noastre, asa ca nu e de mirare ca suntem liderii autentici ai Romaniei in accesorii inovative.