Reprezentant / Coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra comercializeaza produse cosmetice, parfumerie si bijuterii, in sistem multilevel marketing. Oferim produse de calitate la preturi mici. Astfel se pot obtine vanzari mai mari, deoarece aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre.
Oferim un sortiment variat de produse si noutati, introducem noutati si produse interesante in mod constant, unele produse unice pe piata, ce va vor creste vanzarile. Un nou catalog apare odata la 2-3 luni.
Avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor. Veti cunoaste statutul comenzilor dumneavoastra, structura retelei reprezentantilor dvs, ce comenzi au efectuat acestia si alte informatii utile in timp real. Aceasta se datoreaza sistemului on-line automat pe care il puteti consulta si verifica oricand doriti.
Inscrierea in sistem este gratuita.

CERINTE

- peste 18 ani, fara limita de varsta.
- acces internet.
- dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
- nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Fiecare lucreaza cat si cand doreste. Castigul este dinamic, functie de activitatea desfasurata

BENEFICII OFERITE

- procent de castig din vanzari: 25 - 30%, pana la 200 - 300 EUR / luna;
- suplimentar, castiguri de pana la 10% din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta acestuia;