REPREZENTANT COMERCIAL ZONAL - ROMANIA, UNGARIA SI REPUBLICA MOLDOVA

Ledris Incorporated

Job expirat

RESPONSABILITATI

VOR FI LUATE IN CONSIDERATIE NUMAI CV-URILE DETALIATE, CU FOTOGRAFIE SAU FILM DE PREZENTARE
VA RUGAM SA INSERATI IN CV O FOTOGRAFIE RECENTA.
Va multumim.

Persoana selectionata pentru acest post:
- Va deschide si sustine piata pentru Ledris Inc. in zona alocata
- Identifica, initiaza si mentine contractele cu clientii
- Creste permanent cifra de afaceri
- Executa bugetul stabilit
- Organizeaza evenimente cum ar fi: casting , prezentari de moda si produse, conferinte, etc
- Dezvolta afacerile corporatiei

CERINTE

1. Inteligenta peste medie
2. Aspect business
3. Limbaj elevat si adaptabil
4. Cunostiinte si acomodari anterioare cu mediul de afaceri din zona alocata
5. Prezenta de spirit si atractvitate
6. Elocinta si versatilitate
7. Seriozitate extrema si reprezentativitate
8. Competenta si rezultate
9. Stil
10. Incearca sa fii de nota 10 si nu vei regreta !

BENEFICII OFERITE

1. Masina personala dupa primul an in care rezutatele sunt cel putin cele planificate
2. Cariera intr-o companie sigura.
3. Dezvoltare personala la cel mai ridicat nivel prin coaching si training personalizat
4. Participare la beneficii
5. Integrare in business
6. TOTUL IN FUNCTIE DE REZULTATELE PERSONALE, REALE SI CUANTIFICABILE IN PROFIT.

Ledris Inc. este parte a ChCM, grup de firme mixte, cu capital majoritar romanesc.
Ledris Inc. produce imbracaminte de dama in segmentele business, casual si lux, realizand de peste doi ani export pentru pietele europene .... fara greseala.
Suntem printre putinele firme de lohn care se pot lauda ca nu au avut nici o livrare cu observatii.
Investitiile noastre sunt platite integral iar acum ne propunem sa oferim aceeasi calitate in confectii si pe piata interna..