Reprezentant Comercial

ICELANDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

folosirea la potential maxim a dotarilor si a personalului de la punctul de lucru unde este angajat;
- acoperirea cat mai mare a pietei arondate punctului de lucru unde este angajat cu produsele angajatorului;
- satisfacerea deplina clientilor;
- negocierea prompta cu clientii;
- eliminarea in totalitate a plangerilor sau reclamatiilor clientilor
- standarde de performanta;
- livrarea in timpi optimi a produselor la clienti
- livrarea si receptia produselor livrate la locul de destinatie fara incidente ulterioare;
- pastrarea calitatii si integritatii marfii de la incarcare, pana la descarcare;
- folosirea rutelor de circulatie cele mai practice;

CERINTE

- seriozitate, disciplina, constiinciozitate, buna comunicare in cadrul echipei, spirit organizat si ordonat, meticulozitate, spirit de observatie, initiativa, punctualitate, disponibilitate la program prelungit, siguranta de sine si autocontrol;
- inclinare si bune cunostinte in vanzari si organizarea livrarii produselor finite la clienti si coordonarea activitatii punctului de lucru;
- carnet de conducere pentru mijloacele auto de transport marfa;

BENEFICII OFERITE

Salar fix atractiv

Comision din vanzari

Comision din incasari

Comision contractare client nou

Firma produce si distribuie Gheata Alimentara (Cuburi de Gheata).
Distributie nationala prin depozite situate in orase importante ale tarii.
Prima firma de profil din Romania, cu activitate in domeniu incepand cu anul 2000.

Activitati adiacente:
Comert cu masini de produs gheata si alte echipamente frigorifice.
Transport marfuri la temperatura controlata si marfuri generale.