REPREZENTANT AVON! Un venit suplimentar pe timpul crizei, 15-30% castig, cadouri, card de cumparaturi!

Partener Avon Cosmetics Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
pentru alte detalii vizitati si www.avoninscriere.cabanova.ro

CERINTE

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

BENEFICII OFERITE

-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrare gratuit? la domiciliu;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;
-reprezentantii Avon beneficiaza de un card special de cumparaturi, purtator de asigurare medicala.

DESCRIEREA FIRMEI

-lidet in vanzari de produse cosmetice