REPREZENTANT AVON, INSCRIERE GRATUITA!!!,PRODUSE CADOU IN PRIMELE 4 LUNI

Avon Cosmetics Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa castigi bani, produse cosmetice pentru tine si familia ta, sa ai propriile tale comenzi, sa nu mai dai comenzi la alte persoane, INSCRIE-TE TU, e GRATIS, pachetul iti vine gratis, trebuie doar sa aduni comenzi de la prieteni, colegi, rude, vecini, oricine vrei tu.
O comanda de minim 110 ron iti aduce un castig de 15%, la comenzi mai mari 20%, 25%, 30%
Nu esti OBLIGAT sa faci comenzi in fiecare luna, ci doar atunci cand ai, te poti retrage oricand, fara costuri sau angajamente.

CERINTE

Plasarea comenzilor se face On-line pe propria pagina de internet pe care o puteti accesa dupa plasarea primei comenzi, prin SMS, sau cu ajutorul coordonatorului
IN PRIMELE 4 CAMPANII DE LA INSCRIERE PRIMESTI CADOU PRODUSE AVON SI preturi foarte mici pentru reprezentanti

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-Venit suplimentar ( Reduceri de pana la 75% la produsele pentru Reprezentanti)
-Comision la fiecare comanda intre 15%-30%
- Produse pentru tine mai ieftine
-Pachetele vin acasa la fiecare reprezentant sau adresa la care doriti sa primiti pachetul GRATUIT!
-Cursuri Avon gratuite
-Produse cadou in primele 4 luni de la inscriere
-Oferte promotionale si concursuri AVON
-Card Avon (include asigurare medicala in cazul diagnosticarii cu cancer la san + alte beneficii - marirea perioadei de achitare a facturii )
- Posibilitatea returnarii produselor refuzate de clienti;
- Retea My Avon Mobile, singura retea de telefonie mobila pentru femei.Ce avantaje ai?
# abundenta de minute pentru ca esti Reprezentant Avon
# bonusuri pentru ca esti un Reprezentant fidel
# servicii personalizate activitatii de Reprezentant
- Sala de curs virtuala;
- Tehnici de recomandare a produselor;
- Sfaturi despre stil si frumusete on line
Veti primi pachetul de inscriere personal, prin mail sau prin posta!

Avon Oferim tuturor persoanelor, indiferent de varsta si categorie sociala, posibilitatea unui castig suplimentar.
Avon Cosmetics, cosmetice, bijuterii, accesorii pentru femei, barbati si copii, O companie pentru tine si familia ta.