Reprezentant AVON-comision pana la 30% +cadouri + bonusuri, posibilitati de avansare in afacere

SC CONSULTING DANA GOLD SRL -Partener AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne adresam persoanelor care doresc sa obtina un venit suplimentar intr-un mod rapid, simplu si placut. Cu siguranta produsele Avon va plac ceea ce inseamna ca le puteti achizitiona atat pentru dvs cat si pentru familie, prieteni si alti potentiali clienti. DECI: Lucreaza pe cont propriu!
CUM?
Devenind reprezentant Avon, totul este foarte simplu.
In aceasta perioada brosura AVON este plina de oferte pentru tine si prietenele tale.
Este momentul potrivit sa primesti multe cadouri devenind acum colega noastra.
Daca vrei sa fii Reprezentant trimite un SMS cu numele si varsta (tarif normal)la nr de telefon :0767362897 / 0724188206 si vei fi contactat?? imediat de un lider din echipa noastra.

CERINTE

A fi reprezentant Avon inseamna sa detii controlul asupra vietii si carierei tale. Inseamna sa fii propriul tau sef, sa stabilesteti singur orele de lucru, sa castigi in functie de cat muncesti. A fi reprezentant Avon inseamna sa fii la curent cu produse inovatoare si cu ultimile descoperiri in domeniul cosmeticelor.
Este o ocazie unica de a iti dezvolta propria afacere intr-un mod placut si necostisitor ca Reprezentant Avon !
Grila de comisioane este foarte atractiva, acestea fiind intre 15 si 30 % + cadouri + bonusuri.
CARE VOR FI CLIENTII TAI ?
Primii tai clienti sunt familia, rudele, prietenii si colegii de servici si de scoala. Acestia la randul lor iti pot recomanda alti clienti si tot asa...
Indrumatorul tau si Compania AVON investesc in tine prin cursuri si traininguri prin care sa intelegi mai bine afacerea Avon si sa castigi din ce in ce mai multi bani de pe urma acesteia;
Inscrierea ca si reprezentant Avon este gratuita.
Vei fi contactat in maxim 10 ore si primesti gratuit pachetul de inscriere si poti sa incerci, sa vezi daca si tu poti beneficia de sansa care ti se ofera, aceea de a iti creste veniturile intr-un mod simplu si usor.

BENEFICII OFERITE

NU UITA !!! Cei care au ales AVON
??? primesc produse cadou
??? au termen de plata flexibil la achitarea facturilor de pana la 18 zile
??? primesc noua brosura la comanda lor
??? ??nscrierea este gratuit??
??? au un comision intre 15%-30% pentru produsele comandate
??? participa la competitii special create pentru reprezentanti
??? comanda on-line
??? si-au creat propria afacere si au promovat

Cu Avon esti pe cont propriu, dar niciodata singur!!!

Nu mai sta pe ganduri, APLICA ACUM!

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de coordonare vanzari produse cosmetice