Regional Sales Manager

Grande Gloria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta relatiile comerciale cu distribuitorii in judetele: Arges, Dolj, Valcea si Olt.

CERINTE

• Excelente abilitati de comunicare si prezentare
• Orientare catre partenerii de afaceri
• Dovada dezvoltarii si implementarii cu succes a unui proiect in managementul vanzarilor
• Atitudine de leader
• Dorinta de a atinge constant noi obiective de performanta

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Masina, telefon, laptop de serviciu
• Oportunitate de avansare profesionala in cadrul Companiei, care activeaza in ambele segmente de piata, food si non food, prin intermediul celor 7 fabrici producatoare, precum si al firmelor specializate in exporturi/importuri de produse.
• Daca pasiunea pentru lucrul intr o echipa tanara, dinamica, flexibila, plina de viziune si dorinta de dezvoltare, te determina sa fii in cautarea unei Companii, unde sa ai parte de noi si noi oportunitati, te asteptam sa aplici pana la data de 10.05.2019”

Companie romaneasca, cu 25 de ani de activitate, care opereaza si la nivel international, in 56 de tari, pe patru continente: Europa, Asia, Africa de Nord si America de Nord