Regional Manager Asigurari

Power Insurance Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Power Insurance Broker, broker cu reprezentare regionala, cauta - pentru dezvoltarea si administrarea retelei de vanzari, Directori Regionali pentru urmatoarele regiuni:

1.Modova (GL,VN,BC,VS,NT,IS,BT,SV)
2.Sud- Est (BR,BZ,TL,CT,IL,CL,PH)
3.Bucuresti (plus IF)
4.Sud- Vest (DB,AG,GR,TR,OT,GJ,DJ,VL,MH)
5.Transilvania (BV,SB,CV,HR,MS,AB,CJ,BN,MM)
6.Banat-Crisana (CS,TM,AR,BH,HD,SM,SJ)

CERINTE

Daca esti o persoana:
• Cu experienta de minimum 3 ani in asigurari non-viata, intr-o pozitie de conducere;
• Cu experienta in dezvoltarea si coordonarea de echipe de succes;
• Organizata si orientata catre rezultate;
• Detinatoare de autoturism propriu;
• Dornica sa coordoneze propria echipa ca pe propria afacere,
te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne dezvoltam impreuna.

BENEFICII OFERITE

• Venituri motivante (salariu + comision);
• Sansa de a forma si coordona o echipa performanta de asistenti in brokeraj PF si PJ;
• Mediu de lucru profesionist;
• Program flexibil;
• Apartenenta la un broker recunoscut pentru calitate si seriozitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de asigurari, prezent in Top 10 national.