REDACTOR WEB

RADAR DE MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

REDACTOR WEB al site-ului www.RADARdeMEDIA.ro.
Redacteaza materiale pentru site!
Post voluntar!

CERINTE

Seriozitate, dorinta de afirmare, cunostinte de jurnalism constituie un avantaj.
Daca ati vizionat site-ul www.radardemedia.ro si v-ar intersa sa scrieti pe acest site va asteptam articolele cu drag la adresa de mail radardemedia@gmail.com. Toate articolele dvs vor publicate pe site-ul nostru cu numele dvs. Materialele trebuie sa aiba legatura cu Mass Media indiferent de natura lor !

Va reamintim ca postul este de voluntar, site-ul www.radardemedia.ro neavand profit !

pentru discutii live, yahoo messenger: radardemedia
email: radardemedia@gmail.com
twitter: http://twitter.com/RADARdeMEDIA
hi5: http://radardemedia.hi5.com
www.radardemedia.ro

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de afirmare si de recomandare!
detalii pe www.RADARdeMEDIA.ro

Radar de Media (www.radardemedia.ro) publicatie online dedicata consumatorilor de media