Real Estate/ Development Manager

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea activitatilor in vederea respectarii termenelor de executie a proiectelor aflate in derulare;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu partenerii de afaceri;
- supervizarea intregii activitati;
- participarea la evaluarea fiecarui angajat, precum si la dezvoltarea a echipei de vanzari;
- coordonarea si intocmirea de studii si rapoarte de piata specifice domeniului de activitate;
- realizarea obiectivelor stabilite;
- planificarea si organizarea activitatii specifice cerintelor postului;

CERINTE

- studii superioare ;
- experienta intr-o pozitie similara;
- experienta in colaborarea cu societatile de profil si persoanele autorizate din domeniul imobiliar
- persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress si program prelungit;
- capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan;
-excelente aptitudini manageriale, abilitati de administrare si supervizare;
- excelente abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
- competent, consecvent, perseverent, hotarat si determinat;
- gandire logica si atitudine pozitiva;
- proactiv, anticipativ si preventiv;
- personalitate puternica, viziune, pasiune, lidership, cu initiativa si spirit practic, orientat catre obtinerea de rezultate;
- onestitate, integritate si o excelenta etica profesionala;
- colaborare pe termen lung, cu delegare deplina de competente in fundamentarea strategiei si dezvoltarea echipei;
- buna cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
- cunostinte solide si experienta in operarea PC;
- permis de conducere categoria B.

Suntem cea mai mare companie de distribu¿ie de presa si produse complementare din România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaz¿ zilnic Bucurestiul si toate jude¿ele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezenta¿i de oameni care g¿sesc solu¿ii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.