Promoteri , Coordonatori judet , Brand Manager

MPB BUSINESS & MANAGEMENT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane agile , deschise in domeniul comertului electronic si comunicatie video . Un domeniu care sa dezvoltat in ultimul timp si in romania.
Compania noastra este o Compania Multinationala Americana
Descrierea Proiectului:
Cautam persoane pentru deschiderea peitei din Romania pentru servicii de comunicare prin Video Email. Acest proiect avand o raza de activitate globala pe langa deschiderea peietei din Romania. Societate Talk Fusion este acreditat detine toate certificatele necesare pt telecomunicatie precum si este membru DSA si DSEI (centru de invatamant Dubai ). Numai persoanele care corespunde cerintelor vor fi contactati. Din cauza unor filtre de la Yahoo sau Hotmail va rugam sa cititi si directorul SPAM din email .

CERINTE

Agil, Deschis la nou , Dornic de invatare
Constiutuie un avantaj dar nu este eliminatoriu.
Cunostine PC si Internet .
Limba Maghiara obligatorie .

BENEFICII OFERITE

Adaousri fixe din rulaj
- Bonusuri Speciale
- In functie de post venituri lunare fixe
- Plata se efectueaza instant in maxim 5 minute

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de Management