PROMOTER - toate orasele

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de samplinguri si promotii (in magazine, supermarketuri, scoli, terase), pe baza unei metodologii stabilite anterior.
Principalele obligatii:
- atragerea potentialilor clienti
- evidentierea beneficiilor produselor si prezentarea lor
- crearea unui nou portofoliu de clienti
- mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente
-finalizarea tuturor proiectelor in care se implica.
-respectarea programului de lucru
-indeplinirea normei de lucru.

Oferim profesionalism, posibilitatea de integrare in echipa permanenta si de angajare cu contract individual de munca

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, dinamism
- Persoane serioase, responsabile, descurcarete, interesate sa-si construiasca o cariera in publicitate
- Persoane cu mare putere de convingere, atitudine prietenoasa, carismatica
- Coafura ingrijita, aspect fizic sanatos/placut, ten hidratat, fara imperfectiuni, manichiura impecabila, stil vestimentar ingrijit (trimiteti OBLIGATORIU fotografie)
- Inaltime - minim 1.70 cm - OBLIGATORIU

Se vor lua in considerare NUMAI cv-urile persoanelor care aplica pentru prima data si care includ fotografie.

BENEFICII OFERITE

Plata atractiva, bonusuri

Agentie BTL full-service prezenta pe piata de peste 8 ani, WAVE DIVISION ofera solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor. Echipa de profesionisti, implicarea lor si respectul permanent pentru timpul si investitia Clientului fac din WAVE DIVISION o oportunitate de cariera pentru toti pasionatii de publicitate si comunicare targetata pe diversele segmente de public.