Promoter On-line

Faberlic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- plasezi anunturi pe internet
- iti contactezi prietenii
- min 50 persoane

CERINTE

Trebuie sa-ti convingi prietenii sa viziteze pagina noastra web si sa participe la concursul afisat pe site in sectiunea Concurs, folosind codul tau de participare.

Acest cod iti va fi furnizat de catre noi.

BENEFICII OFERITE

Pentru fiecare persoana inscrisa primesti 0.30 lei.
Saptamanl vei fi anuntat cate persoane au participat si cati bani ai adunat.

Banii adunati se transforma in produse Faberlic. Oricand, in functie de suma adunata poti sa-ti comanzi produsele dorite.

Vei primii catalog si lista de preturi pentru produse.

Faberlic este o companie producatoare si distribuitoare de cosmetice, care a castigat premiul Nobel in anul 1998 pentru complexul chimic Novaftem, complex ce se regaseste in produsele comercializate acum si in Romania.

Faberlic va ofera:
- produse de calitate superioara
- 25% reducere, comanda minima 35 RON
- 14 zile, termen de plata a facturilor
- 2-3 zile, livrarea la adresa dorita
- inscrierea gratuita
- cadou la inscriere
- catalog gratuit
- cadouri si oferte saptamanale
- posibilitate dezvoltare echipa
- bonusuri intre 6-26% din vanzari
- alte oferte si promotii

Asteptam CV-urile sau e-mailurile dvs.