PROJECT MANAGER

SC VIROTI PROTECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea in piata a produselor specifice industriilor mentionate importate de catre companie;
- Aducerea marilor clienti in portofoliul VIROTI;
- Mentinerea bunelor relatii cu actualii clienti si atragerea de noi clienti;
- Analize pietei si raportarea permanenta catre sediu.

CERINTE

- Experienta in gestionarea si finalizarea proiectelor;
- Ocuparea unei pozitii similare;
- Buna capacitate de relationare, dinamism, seriozitate;
- Perseverenta, excelente abilitati de comunicare si prezentare a produselor;
- Loialitate si confidentialitate fata de companie;
- Cazier judiciar- fara antecedente;
- Permis de conducere categorie B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision;
- Bonusuri in functie de performante.

Compania VIROTI PROTECT importatoare si distribuitoare pe piata romaneasca a unei game de Echipament Individual de Protectie angajeaza PROJECT MANAGER pentru promovare/vanzare de E.I.P. specifice industriei food, medicale & farmaceutica