Project manager

Nova Network SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizare la nivel de santier.
Abilitati de negociere cu beneficiari.
Se rezuma la negociere, situatiile de lucrari inaintate beneficiarilor. Capabilitate de adaptare a proiectelor cu situatiile reale din teren. Emiterea decizii de ordin tehnic.
Elaboreaza rapoarte periodice asupra activitatii.

CERINTE

Studii superioare in domeniul electrotehnic.
Cunostinte Office/Autocad.
Trasaturi de personalitate pe care le cautam in viitorul coleg sunt:
stabilitatea si simtul responsabilitatii.
Disponibilitate pentru relocare: proiectele Nova Network se desfasoara pe santiere pe teritoriul Romaniei.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Masina de serviciu.
Telefon de serviciu.
Cazare, diurna zilnica in deplasari.

Nova Network este o societate care efectueaza lucrari de antreprenoriat general instalatii, proiectare si executie instalatii electrice in sectorul industrial si tertiar inst. Electrice 0,4 - 20KV.