Programmers- EU

HEAD-HUNTING Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

IT Professionals in a World leader telecom software company -EU Development Center

Cerinte:

-Facultate terminata sau absolvent/masterand 2005.

Numai urmatoarele facultati sint acceptate:
Computer Science,
Matematica-Informatica,
Matematica,
Cibernetica,
Electronica si Telecomunicatii- CS.

- inteligenta foarte buna
- engleza fluent
- team worker
- disponibilitate relocare in EU

Nu se solicita experienta - training intern, initial.

PoT constitui avantaj

1-2 ani experienta PROGRAMATOR, - 50 persoane

in citeva dintre urmatoarele: C, C++, SQL, ORACLE, UNIX, JAVA - EJB, JSP, XML, XMLC, Tcl, .NET, DBA - Oracle Certified, billing)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-contract de munca de 3 ani, cu posibilitate de prelungire
-salarizare deosebita, confidentiala, la nivelul tarii respective/postului
-relocare familie de la inceput (sau ulterior, la cererea programatorului)
-asigurari de viata+medicale+dentist pentru programator,
-asigurari medicale+dentist pentru restul familiei,
-alocatie crestere/ingrijire copii
-concediu de odihna/boala platit
-masa de prinz gratuita
-cazare initiala gratuita, etc
Toate cheltuielile sint suportate de angajator
(testare, intervievare, relocare (bilete avion, bagaje), vizita medicala).

PROCEDURA:
1-trimitere CV clasic (format .doc/.rtf/.pdf), in engleza,
la e-mail:h-h@rdslink.ro

2-numai candidatii selectati vor fi contactati telefonic pentru informatii complete privind: angajatorul, locatia,oferta, intre orele 19-21.30, pentru confidentialitate.

3-programarea interviului si a testarii, cu
reprezentantii agentiei de head-hunting
(teste inteligenta, programare, personalitate),
in fiecare weekend:

Bucuresti - Simbata:
2, 9, 16, 23 Aprilie
7 Mai

4-sustinere interviuri finale cu Project Managerii
straini - Bucuresti, semnare contract:4-7 Aprilie 2005 si 9-12 Mai 2005

5- obtinere permis de munca, rezervare bilete avion/cazare (de catre angajator)

6-zbor la noua locatie - 21 Mai 2005 si 30 Iulie 2005.

Nota: Contractul este foarte urgent!
In Centrul de Dezvoltare veti gasi foarte multi romani, trimisi de noi in ultimii 4 ani.