Programatori Juniori

Jaktech Enterprises, Inc

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Diploma de Licen¿¿ sau Masterat este cerin¿¿ obligatorie. (Dac¿ ai s¿ ob¿ii diploma anul urm¿tor o s¿ te trecem pe lista de a¿teptare)

Experien¿a în una sau mai multe din urm¿toarele tehnologii reprezint¿ un avantaj:

Limbajele C, C++ Phyton, PHP, MySQL, HTML, DHTML, CSS, JavaScript, JAVA/J2EE
Sisteme de Operare Linux (Ubuntu), Windows (2000, NT, XP)
Programare Windows Microsoft Visual Studio C++ 6.0 (win 32) MFC, COM, (OLE, ATL, ActiveX), ODBS
Programare WEB ¿i XML, DOM, Xschema, DTD, Xpath, XSL/XSLT
Baze de date SQL, Microsoft SQL Server

Dorin¿a de a c¿l¿torii în Statele Unite (în principal Chicago, LA, Miami, Washington)
Cuno¿tin¿e de limba englez¿ la nivel conversa¿ional

BENEFICII OFERITE

Pentru început î¿i sponsoriz¿m viza H1B
Salariu excelent (45.000 $ pentru primul an), m¿rire de salariu 10.000 $ în fiecare an
Program motiva¿ional ¿i de training, atractiv
Loca¿ie – Statele Unite ale Americii

JAK Enterprises, Inc este un lider în domeniile: Dezvoltare de Software, Consultan¿¿ Strategic¿, Solu¿ii de Tehnologie, furnizând servicii companiilor globale ¿i organiza¿iilor guvernamentale

C¿ut¿m programatori talenta¿i ¿i motiva¿i, c¿rora le place s¿ creeze solu¿ii sofware de calitate. Ce înseamn¿ asta mai exact? – S¿ zicem c¿ tocmai ai absolvit facultatea, ai cuno¿tin¿e de baz¿ ¿i experien¿¿ în JAVA, C, C++, HTML, .NET, ORACLE, Sybase, MS SQL Server, dar nu suficient¿ pentru a g¿si un loc de munc¿ ¿i a c¿¿tiga cât dore¿ti. Dac¿ acesta e¿ti tu, atunci noi î¿i propunem o ofert¿.

Te rug¿m s¿ ne trimi¿i CV-ul t¿u, ¿i o persoan¿ de la compania noastr¿ te va suna ¿i invita la un interviu.
Te rug¿m s¿ trimi¿i CV-ul în limba englez¿ ¿i o fotografie recent¿ la adresa: jaktech@theweb.ro
Pentru mai multe informa¿ii viziteaz¿ situl nostru: www.jaktech.com