PROFESOR DE LIMBA ENGLEZA - AGENT DE VANZARI

AG BUSINESS MASTER CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Face cunoscuta oferta de cursuri a Churchill House - School of English Language catre elevi si studenti precum si catre orice persoane interesate in scopul inscrierii la aceste cursuri, care au loc in Anglia.

Contractul este de agent, si trebuie inregistrat la Administratia Financiara de care apartineti, dumneavoastra avand obligatia de a va plati taxele aferente.

CERINTE

-studierea site-ul www.churchillhouse.com in vederea cunoasterii serviciilor pe care le veti vinde clientilor
-identificarea piatei tinta, potentialii clienti
-contactarea si sa ofertarea potentialilor clienti pentru a se inscrie la cursurile Churchill House - School of English Language prin reprezentantul unic pe Romania - RTM Business Uk Limited
-contractarea, in numele si pentru RTM Business Uk Limited, a cursantilor pentru cursurile Churchill House
-conlucrarea cu directorii zonali si national in vederea realizarii obiectivelor de vanzari

BENEFICII OFERITE

Se vor comunica ulterior si numai persoanelor interesate.

DESCRIEREA FIRMEI

AG Business Master Concept
companie privata cu capital romanesc
selecteaza pentru:

RTM Education
division of RTM Business UK Limited,
reprezentant unic in Romania pentru
Churchill House
School of English Language
din Regatul Unit al Marii Britanii si Irlandei de Nord, fondata in 1971, provider de cursuri de limba engleza pentru incepatori pana la avansati, cu elevi si studenti din 4 continente, America, Europa, Asia, Africa, (peste 85 de tari), asigurand pregatire pentru examenele:
Cambridge Examinations: KET, PET, FCE, CAE, CPE.
IELTS (International English Language Testing System).
TOEFL (Test of English as a Foreign Language).
TOEIC (Test of English for International communication).
G-MAT.
Business Examinations - BEC, LCCI.
Name & Registered Office:
RTM BUSINESS UK LIMITED
50 QUEEN STREET
RAMSGATE
KENT
UNITED KINGDOM
CT11 9EE
Company No. 07485937