Post operator call-center limbi straine - cod m302

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Agentie de recrutare cauta pentru un Client din Sector 1 Bucuresti 1 operator call-center limbi straine

Anuntati-va si prietenii de aceasta ocazie deosebita !

Companie care activeaza in domeniul sondajelor de opinie, rezervarilor de avion, tren, hotel, motel, sau vanzari de credite, abonamente telefonie , prin telefon cauta 9 noi colaboratori pentru un birou deschis in Bucuresti care se va ocupa de Italia, Franta , Spania si Germania

Aplicati fara retinere indiferent de : experienta, varsta, sex, pregatire, aspect fizic, etc . La noi conteaza doar sa doriti sa faceti un efort pentru a obtine rezultate.

Noi suntem pasionati sa va gasim un loc bun de munca !

Veti intra in baza de date a unei companii de recrutare activa pe piata de munca si veti avea noi oportunitati de angajare.

Firmele cu care colaboram sunt cu capital strain, ofera conditii de lucru foarte bune, carte de munca, posibilitati de promovare, mediu de lucru linistit,respectabil si placut.

Activitati :
- rezervari in limbi straine prin telefon la : hotel, motel, avion, autocar, excursii de sezon,
- reclama la carduri bancare, credite, servicii pentru firme, asigurari
- alte activitati telefonice specifice unui call-center

CERINTE

Pentru Operatori Call- Center :
• Cunostinte minime de utilizare PC;
• Abilitati de comunicare;
• Disponibilitate de a lucra program prelungit
• Studii medii/student/absolvent;
• Spirit de echipa;
• Ascultare activa;
• Orientare catre client, dinamism si putere de convingere;
• Experienta anterioara in call center constituie un avantaj;
• Capacitatea de a invata rapid;
• Rezistenta la stress.

Orice persoana indiferent de sex, varsta, pregatire.

Angajari in urmatoarele 2-3 saptamani !!!

Anuntati-va si prietenii de aceasta oportunitate deosebita.

VORBITOR MEDIU / AVANSAT DE LIMBA ITALIANA ,FRANCEZA, Germana sau Spaniola
- SERIOZITATE
- ATITUDINE ORIENTATA SPRE CLIENT
- BUNE CUNOSTINTE DE OPERARE PC
- FLEXIBILITATE

BENEFICII OFERITE

- Salarii peste media de pe piata, cariera in companii multi-nationale
- Mediu de lucru foarte placut;
- Calculatoare de ultima generatie;
- Carte de munca;
- Zile libere pentru facultate.
SE OFERA:
- TRAINING PLATIT DIN PARTEA COMPANIEI
- CONTRACT DE MUNCA
- SALARIU MOTIVANT
- BONUSURI IN FUNCTIE DE PERFORMANTE
- TICHETE DE MASA SI DECONTAREA ABONAMENTULUI DE TRANSPORT IN COMUN
- POSIBILITATI DE DEZVOLTARE PROFESIONALA IN CADRUL UNEI COMPANII MULTINATIONALE DE RENUME

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare
www.temax.ro