personal domeniul hotelier

Dcc Advisory

Job expirat

RESPONSABILITATI

Barman(a), Bucatar, Ajutor Bucatar Ospatar(a), Cameriste, Personal intretinere, Personal curatenie, Personal Spa, Cosmeticiene, Coafeze, Hair stylist, Organizatori evenimente in Hoteluri din Grecia si Cipru, precum si personal pentru Cruise ships(Hair Stylist, Nail Stylist, Personal Trainer, Beauty Therapists, Massage Therapists,)

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 6 luni.
- cunostinte bune de limba engleza (greaca este un real avantaj pentru posturile din Grecia si Cipru), o a doua limba straina (germana, franceza, italiana, spaniola, portugheza, etc.) este un atu pentru candidati;
- prezenta agreabila,
- aptitudini bune pentru comunicarea cu clientii.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- contract de munca legal;
- salarii intre 500-1200 Euro net (in functie de post si angajator)
- cazarea si asigurarile sociale vor fi platite de catre angajator;
- cel putin o masa pe zi oferita de angajator;
- program de lucru: 8-10 ore/zi; 6 zile/sapt
- orele suplimentare sunt platite
Costul Programului:

DCC Advisory nu solicita plata niciunui comision in avans, singura taxa perceputa fiind cea de mediere si se va achita doar in momentul in care se semneaza contractul de munca cu angajatorul strain.

Valoarea comisionului se stabileste in functie de postul pentru care aplica solicitantul si se aduce la cunostinta acestuia inaintea demararii procesului de prezentare a CV-ul catre angajatorul strain.

DCC ADVISORY este companie acreditata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse din Romania, pentru furnizarea serviciilor de recrutare, selectie si mediere de personal atat intern cat si extern pentru toate categoriile socioprofesionale.