Persoane cu experienta in amenajare hotel -MAREA BRITANIE

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foarte urgent, joburi pentru zidari cu experienta, pentru Marea Britanie. Persoanele trebuie sa aiba experienta foarte buna si pentru faianta, gresie, amenajari interioare, hotel.
Amenajare hotel.
Plecare foarte urgenta. O saptamana.
Contract full legal, 1 an de zile, self employment, conform legislatiei Marea Britanie pentru romani.
Se lucreaza 8 ore/zi, 6 zile/saptamana.
Salarizare 240 lire/saptamana.

OFERTA UNICA SI FOARTE SERIOASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AJUNGEREA LA JOB PANA CEL TARZIU 10.12.2008
RUGAM FOARTE MARE SERIOZITATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va asiguram asistenta la rezervarea biletului de avion. Biletul de calatorie se achita de fiecare aplicant acceptat in parte, companiei de transport.
Pentru detalii, va rugam sa ne contactati de urgenta, la tel:
0365.424.408 si 0740.368.331
mail: office@global-recruting.com
office1@global-recruting.com
site: www.global-recruting.com
Firma Global Recruting, acreditata de ITM MURES, dovada 32/2007, inregistrata la Registrul Comertului Mures-J26/1543/2006
CUI-RO19075845

CERINTE

zidari cu mare experienta, nu conteaza diploma de calificare.
pricepere si indemanare foarte mare. Faianta, gresie, amenajari interioare.
liceul absolvit.
nu necesita neaparat diploma de calificare sau carte de munca, dar necesita o mare pricepere in domeniu.
limba engleza la nivel de conversatie, obligatoriu.
exclus persoane care sunt incepatoare la nivel de limba engleza.
cazier judiciar foarte curat.
varsta pentru aplicare intre 22-45 ani maxim.
apt de munca din punct de vedere medical.
fara interdictie de a pleca din Romania.
fara toate aceste cerinte, nu este posibila aplicarea.

taxa de procesare si inscriere dosar-600 lei+tva, total 714 lei - se achita la inscriere, obligatoriu, dupa interviu.
taxa de mediere contract- 450 euro (sau echivalentul in lei la cursul zilei cand se efectueaza plata) - se achita numai la primirea invitatiei la job, de la angajator.
toate aceste taxe vin stipulate in contractul de mediere, conform legislatiei romane in vigoare, pentru care se elibereaza si chitanta+factura fiscala.
taxele se pot achita prin virament bancar-in contul bancar al firmei Global Recruting, sau se pot achita personal la sediul firmei noastre.
Persoanele care nu sunt eligibile de a achita taxele pana la plecare, sunt excluse din program si inlocuite cu alte persoane, chiar daca au sustinut interviul cu angajatorul si au fost acceptate. Noi nu incasam comisioane de la angajator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BENEFICII OFERITE

salarizare 240 lire/saptamana.
salariu primit in fiecare saptamana, conform legilor din Marea Britanie. Platit saptamanal.
cazare si masa asigurate-GRATUITE- pe toata perioada contractului.
contract full legal, 1 an, cu asigurari medicale.
contract self employment, conform legislatiei Marea Britanie.
NU SE PLATESTE CAZAREA SI MASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.