Patron Afacere cu AUR si ARGINT PUR 999,9 cu Certificat de calitate Elvetian

Cionca Teodor PFI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, Organizarea, Conducerea, Coordonarea si Controlul propriei afaceri cu AUR si ARGINT PUR 999,9 in Romania si la nivel Mondial prin intermediul internetului

CERINTE

Dorinta de a deveni INDEPENDENT FINANCIAR !!!
Credinta ca : DACA VREI CU ADEVARAT, POTI ORICE !!!
Perseverent/a
Teluri clare si precise
Harnic/a

BENEFICII OFERITE

Comisioane directe intre 100eu si 650eu din cifra de afaceri
Comisioane pasive intre 1% si 5% din cifra de afaceri
Bonus autoturisme Audi, BMW, Mercedes
Bonus Excursii de lux in Europa
Dividende din Portofoliul propriu de actiuni la firma cu care colaboram
Posibilitatea de a face parte din Conducerea companiei cu care colaboram

Servicii de instruire in domeniul "Educatie si Consultanta Financiara Privata"

Scopul echipei noastre, este sa ajutam oamenii, care doresc sa devina Lideri si Independenti financiar, prin intermediul Educatiei si Experientei practice financiare.

Oferim tuturor posibilitatea de a achizitiona SIGURANTA, VALOARE si PROFIT SIGUR, pentru familiile lor.
Este prima oara in 15 ani de experienta in afaceri, cand mi s-a oferit si mie posibilitatea sa achizitionez active, incepand de la 50eu/luna si sa pot si eu sa ofer oamenilor un ACTIV.

ESTE CEVA FANTASTIC CA ATUNCI CAND DAI BOGATIE SA PRIMESTI BOGATIE!!!

Traim momente istorice, momente in care are loc
CEL MAI MARE TRANSFER DE BOGATIE DIN ISTORIA LUMII!!!

ACTIONEAZA si fii pe partea pozitiva a acestui transfer.
ALEGE SA FII LIDER !!!