Part-time, reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII:
-colectarea de comenzi de produse A V O N, pe baza brosurilor (clientii vostri se vor regasi printre prietene, vecine, rude, colege, etc);
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 20 de zile de la comanda (nu se plateste nimic in avans).
Persoanele interesate vor intra in posesia unui pachet gratuit, continand brosuri si materiale informative. Nu se plateste taxa de inscriere.

CERINTE

Nu conteaza daca sunteti eleva, studenta sau salariata. Colaborarea cu A V O N va insemna bani castigati intr-un mod usor si placut si multe produse cadou lunar. Trebuie doar sa aratati brosura A V O N persoanelor apropiate si veti castiga un comision atractiv in functie de valoarea produselor comandate. Fiind vorba de A V O N (o marca recunoscuta pe plan mondial si folosita de milioane de oameni) succesul este garantat!
Mai multe informatii veti primi aplicand CV-ul sau trimitand un e-mail la adresa avon_romania09@yahoo.com. In cel mai scurt timp veti fi contactat de un lider de vanzari A V O N.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-15-30% castig personal din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor acasa sau la orice adresa din tara, in maxim 48 de ore;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sprijin permanent din partea unui lider de vanzari;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-libertatea de a lucra dupa propriile reguli si propriul program;
-garantia calitatii produselor A V O N (in caz de neconformitate, vi se va schimba produsul sau vi se va returna integral suma platita).