Part- time

HC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Diferenta dintre un om bogat si un om sarac, este ce face fiecare in timpul sau liber.
Viata este cel mai bun profesor. In majoritatea cazurilor, viata nu-ti vorbeste, ci te impinge de la spate. De fiecare data e ca si cum viata ti-ar spune:
"Trezeste-te, vreau sa te invat ceva".

Ai doua posibilitati:
- sa lasi viata sa te impinga de la spate fara sens sau sa impingi si tu.
Viata ne impinge pe toti. Unii renunta, altii se lupta.
Putini invata si merg mai departe.
Chiar sunt incantati ca viata ii impinge incoace si incolo. Acesti putini dovedesc ca au nevoie si doresc sa invete ceva.

Tu din ce categorie faci parte? Daca alegi sa-ti schimbi viata, daca vrei sa devii un om liber, da-mi de veste si o sa-ti spun cum.

CERINTE

Acest anunt se adreseaza:
- oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
- SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa- o afacere proprie in timpul liber pe langa serviciu sau un castig suplimentar.
- STUDENTILOR care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie
Cautam persoane ambitioase, inteligente, deschise la nou si dornice sa castige bani si mai ales de a forma echipe si a le conduce! Aceasta este provocarea !

BENEFICII OFERITE

Programe generoase corespunzatoare muncii depuse

Sistem International de distributie cosmetice si produse de ingrijirea corpului, produse de lux, produse naturale