Operator suport jocuri online - call center limbi straine

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare cauta : 10 operatori call center limbi straine

Nu conteaza experienta, nu facem discriminari legat de varsta sau sex, conteaza doar capacitatea de a purta o conversatie in limba straina cunoscuta .

Job foarte simplu si placut. Fara sefi stresanti, fara sarcini interminabile, fara dureri de cap

Anuntati-va si prietenii de aceasta ocazie deosebita !

Responsabilitati:
- contacteaza clientii din baza de date
- ofera asistenta si informatii prin telefon despre jocuri online ( pariuri sportive)
- gestioneaza reclamatii si sesizari

CERINTE

Cautam persoane deschise, active care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- cunostinte medii-avansate de limba italiana, franceza, germana sau spaniola
- cunostinte minime de utilizare PC
- abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- capacitatea de a invata rapid
- studii medii/student/absolvent

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract de munca
- training on the job
- salariu fix+bonus de activitate+alte beneficii
- program flexibil
- posibilitatea de a lucra in ture

DESCRIEREA FIRMEI

www.temax.ro