Operator interviuri telefonice

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam operatori de interviu din toata tara si Bucuresti care se ocupa cu completarea de chestionare telefonice dintr-o baza de date online.

Responsabilităţi:
- conectarea in aplicatia de gestionare a apelurilor
- completarea corectă a chestionarelor intr-un ritm saptamanal sustinut
- finalizarea chestionarelor la termenul stabilit
- tehnoredactarea raspunsurilor si oferirea de feedback in situatii neclare

CERINTE

- seriozitate şi responsabilitate
- abilităţi de comunicare şi relaţionare cu oamenii
- disponibilitate de timp (în medie 4h/zi)
- calculator relativ nou si conexiune proprie la internet minim cablu / 3G

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar în timpul liber corelat cu efortul depus
- posibilitatea colaborării pe o perioadă nedeterminată
- obtinerea de bonusuri la depasirea tintelor cantitative stabilite de manager

- Doar candidatii selectati vor fi contactati ( uzual pana la 5% din totalul candidatilor)

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare