Operator facturare, utilizare 90% limbi straine europene

Job expirat

Posturi disponibile
3
Domeniu
Alte domenii
Customer service / call center
Internet / Comert electronic
Secretariat / Administrativ
Serviciu Clienti
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Perioada limitata
Nivel studii
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
03-01-2013 : 02-02-2013
0
Numar de aplicatii
1860

Responsabilitati

Activitatea este de tehnoredactare a documentelor contabile in diverse limbi straine intr-un centru de externalizare a activitatilor contabile .

Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Acest anunt este pentru a asigura candidati de rezerva in perioada de proba pentru un post care a fost ocupat.

Cerinte

Cautam operatori PC care sa cunoasca la un nivel avansat una din limbile : italiana, franceza, spaniola , germana , maghiara, bulgara, ceha/slovaca , norvegiana, olandeza

Beneficii Oferite

Conditii de lucru sustinute de ultimele tehnologii IT
Birou personal, laptop, acces la bucataria firmei
Contract initial pe 3 luni cu schimbare in nelimitat dupa aceasta perioada

Important : doar candidatii selectati vor fi apelati pentru interviu ( uzual pana la 5% din totalul aplicantilor)

Descrierea firmei

Pentru mai multe detalii intra ACUM pe http://www.temax.ro

Gaseste toate anunturile pentru meseria Operator facturare