Operator de sondaje de opinie TOATE ORASELE

ADELLANTE COM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- este responsabil pentru obtinerea corecta si in intervalul de timp stabilit de angajator, a datelor din teren.
- Utilizeaza tehnica interviului fata in fata cu respondentul care poate fi intervievat in calitate de persoana fizica sau juridica

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate de timp
- sa faca fata muncii de teren
- sa aiba disponibilitate pentru deplasari
- abilitati de comunicare
- persoane dimanice, responsabile
- capacitate de lucru individual si in echipa

BENEFICII OFERITE

- salariul variaza in functie de calitatea si cantitatea muncii depuse
- se ofera training

Infiintata in anul 2004 in Botosani- Romania, firma de field a reunit initial un numar restrans de personal specializat in studierea pietei, ulterior realizand o retea nationala de peste 400 de operatori, numar in continua crestere datorita proiectelor in care este implicata!
ADELLANTE lucreaza cu normele si standardele impuse de Societatea Europeana pentru Studii de Opinie si Marketing - ESOMAR.
Firma respecta total angajamentele asumate fata de clientii sai si investeste mai mult in calitatea oamenilor ce compun divizia de cercetare cantitativa!