Oferta de lucru la domiciliu

Call Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

Call Center International cu sediul in Michigan-SUA, va ofera ocazia de a castiga venituri substantiale, repede si usor, vorbind romaneste ca Agent de Vanzari la domiciliu si ca Angajator Independent.

Ca Agent de Telemarketing la domiciliu:
- Veti beneficia de instruire gratuita, suport profesional zilnic in limba romana si un program flexibil.
- Experienta in vanzari nu este necesara.
- Aveti nevoie doar de un calculator cu conectie buna de Internet, o pereche de casti si dorinta de aface bani.
- Va trebui sa apelati on-line, de pe listele noastre, posibilii clienti si sa le oferiti serviciile noastre de long-distance si international.
- Pentru fiecare client care semneaza cu noi veti primi 20 USD comision.

Inscrierea se face online la: http://www.ccicompany.us/career.aspx

Ca Angajator Independent veti primi 20 USD pentru fiecare persoana pe care ne-o recomandati si va fi angajata ca Agent la domiciliu de catre noi.

CERINTE

- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte de PC (Word, Excel, PowerPoint)
- limba engleza - reprezinta un avantaj
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

Ca Agent vanzari la domiciliu se lucreaza de acasa pe comision: 20 USD/ vanzare.
Ca Angajator Independent, comisionul este tot de 20 USD pentru fiecare persoana recomandata de dv si angajata de noi.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de telecomunicatii cu sediul in Michigan, SUA