Mystery Shopper - Client Evaluator

MS Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mystery Shopperul (Clientul Evaluator) -
prezentandu-se drept un client obisnuit si actionand dupa un scenariu prestabilit observa cu atentie, noteaza si evalueaza cum se desfasoara relatia personalului din unitatea de servire cu clientii.

CERINTE

-peste 18 ani,
-serios,
-atent la detalii,
-punctual,
-ordonat,
-onest,
-sa aiba memorie buna care sa ii permita retinerea in detaliu a scenariului ce trebuie urmat,
-sa aiba capabilitatea de a redacta un raport amanuntit pe baza detaliilor retinute in cursul vizitei.

Pe langa calitatile umane enuntate anterior mai este necesar ca viitorul evaluator:
-sa dispuna de acces la internet
-sa poata fi contactat ori de cate ori necesitatea o impune.
-Pentru unele dintre studiile pe care le realizam carnetul de conducere este indispensabil.

BENEFICII OFERITE

Plata pe vizita variaza in functie de tipul si complexitatea studiului pe care il aveti de efectuat dar si in functie de experienta profesionala sau alte atribute specifice pe care Evaluatorul trebuie sa le detina.
Va vom comunica intodeauna inainte de inceperea studiului:
-care este onorariul dumneavoastra,
-care este limita de decont pentru deplassari,
-care este limita de cheltuieli pentru achizitia de bunuri si/sau servicii.

MS Consulting este o companie de cercetare full-service specializată în realizarea proiectelor de cercetare calitativa& cantitativa efectuate in mediul offline/online si acordarea de servicii de consultanta.