muncitori necalificati abator-si macelari cu experienta Germania

Smart Jobs Andyo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MUNCITORI NECALIFICATI ABATOR -GERMANIA -inclusiv cupluri -

Fabrica de prelucrare a carnii
- Necalificati
- Barbati si femei ,
- limita de varsta intre 18-45 de ani
- cunoasterea limbii germane nu se solicita dar constituie avantaj
- perioada contractuala de 6-8 luni
- veniturile lunare sunt de la 800-1100 euro
- cazarea este asigurata , masa NU este
- orele de munca sunt de 8-10/zi in functie de cantitatea de munca solicitata
Transportul pana in Germania il suporta aplicantul
Costuri :-

-238euro-sa-i aveti la dvs in Germania ptr acte PFA dupa legile Germane
-- 200 ron fisa inscriere la depunerea dosarului
-- 200 euro la semnarea contractului de plecare

Plecare 15 iunie --2010

MACELARI CARNE PORC CU EXPERIENTA SI CALIFICARE - GERMANIA -inclusiv cupluri

Femei ,barbati, cupluri
- varsta minima 23 ani maxima 50 ani
- nu se solicita cunoasterea limbii germane dar se cere experienta in domeniu ,calificarea este un avantaj
- Salarizarea de la 1300 la 1800 euro.lunar
- Cazarea este asigurata.Masa NU.este asigurata
- Contract 6-12 luni cu prelungire dupa caz
- Candidatii care isi depun documentatia( la toate ofertele) vor semna documentatia ptr asi asuma raspunderea ptr cele declamate in documente.
Costuri :-

Plecare 15 iunie

CERINTE

Varsta maxima 50 ani , seriozitate, experienta is calificarea constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

salarii motivate, permise de lucru , ore suplimentare paltite separat

S.C SMART JOBS ANDYO S.R.L cu sediul in Pitesti Calea Craiovei nr 648 cam 1 et 4 Jud Arges are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare AG.14990/38/2009) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seiozitatea noastra.

SC SMART JOBS ANDYO SRL pune la dispozitia clientilor interesati in gasirea unui loc de munca in strainatate urmatoarele oportunitati:
Locuri de munca in:
- Belgia
-Germania
- Cehia
- Cipru
- Grecia
- UK (Marea Britanie)
-Italia

UK:
- Programul interguvernamental Au Pair.
Belgia:
- Sudori/Muncitori in constructii/Fabrici
-Italia
- Muncitori calificati in constructii/,hotlier Agricultura
-Germania Constructii, agricultura, Abatoare Parc distractii
Cehia:.
- Muncitori in constructii etc.
Cipru:
- Sudori CO2, MIG-MAG
- Zidari, dulgheri, fierari betonisti, faiantari, rigipsari, electricieni constructii, tamplari
- Muncitori necalificati constructii
- Muncitori necalificati spalatorii auto
- Soferi categ. A
- Soferi categ. E cu atestat transport marfuri
- Menajere si cameriste domeniul hotelier
- Barmani, ospatari, debarasatori mese, ajutoare in bucatarie
Grecia:
- Personal pentru Hoteluri/Restaurante