Montatori de pereti si plafoane rigips pentru Franta

SwissContact International

Job expirat

RESPONSABILITATI

La montarea sistemelor din ghips-carton, montatorul executa urmatoarele operatii, care implica responsabilitate si deprinderi practice:
• verifica sculele si analizeaza si verifica starea tehnica a suprafetelor de constructie de care se va face prinderea sistemelor de ghips-carton;
• traseaza peretele sau tavanul si verifica orizontalitatea sau verticalitatea, planeitatea;
• executa montajul structurii metalice a sistemului de ghips-carton;
• executa fonoizolarea sau termoizolarea; placarea cu ghips-carton; chituirea rosturilor dintre placi.
• verifica gradul de degradare a elementelor de constructie de care se face prinderea sistemului de ghips-carton si stabileste furniturile de prindere;
• citeste si interpreteaza detaliile de executie din desenul tehnic;
• determina abaterile tehnologice a elementelor de constructie existente si de care va face prinderea sistemelor de ghips-carton;
• traseaza si fixeaza reperele pentru constructia structurii metalice si transporta materiile prime si revizuieste intreaga lucrare.
Cei interesati sa trimita un CV la fax 021 2023387 sau office@sc-international.com

CERINTE

- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- seriozitate;
- CV, copie CI, certificat de nastere, diploma de studii, CM, cazier, fisa de aptitudine/medicina muncii, 2 fotografii, recomandari;
- limba franceza constituie un avantaj;
-permis cat B.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- transport, cazare, asigurari de sanatate,echipament, carte de munca si masina suportate de angajator;
- plecari urgente.
Cei interesati sunt rugati sa aplice un CV la fax: 021 202 33 86/87 sau office@sc-international.com.
Interviurile vor avea loc DOAR pe baza de programare telefonica.

SwissContact International este o agentia de recrutare, plasaresiinchiriere de personal pentru UE si Romania.