mlm

PFA Ivancencu Iuliana Gabriela

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Vision Internationa People Group este una dintre cele mai mari companii de pe piata mondiala care ofera produse pentru sanatate si longevitate.
Managementul resurselor de sanatate (Health Management). Puteti sa va cresteti semnificativ veniturile proprii, si sanatatea si de asemenea pe cele ale clientilor vostrii, utilizand produsele Vision, a caror calitate este confirmat de standardele internationale GMP.
Responsabilitatea dumneavoastra este de a va forma un grup de clienti carora sa le vindeti produsele companiei

CERINTE

abilitati in comunicare,spirit de competitie,

BENEFICII OFERITE

In compania Vision va ve-ti imbunatati semnificativ calitatea vietii, prin excursii, instruire, comunicare cu persoane interesante, cariera si recunoasterea sunt valorile care unesc mii de oameni din diferite colturiri ale lumii.
Distribuitorii au 40% reducere din valoarea comenzii,in total Vision ofera un procent de 56% pentru distribuitorii sai

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniul artistic