medic cardiolog in Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

O scurta calatorie in Suedia unde aveti posibilitatea de a lua un prim contact cu spitalul si cu membrii staf-ului , cu metodele si instrumetele de lucru inainte de inceperea cursului
2. Se lucreaza pentru spitale private si de stat .
3. Salariu atractiv cu incepere de la 4000 de euro pe luna
4. Curs de limba platit de catre angajator pe o perioada de 3-6 luni.Pe perioada cursului primiti o bursa de 700 de euro iar toate costurile platite de catre angajator. Masa si cazare sunt asigurate si platite de catre angajaotr pe parcursul cursului.
5. Timpul normal de lucru de 40 de ore pe saptamana
6. Plata pentru orele suplimentare
7. 5 saptamani de concediu platit pe an
8. Sistemul de pensie
9. Salariul intreg in perioada concediului de boala
10. Sprijin pentru acomodare si instalarea medicului in Suedia(cursuri de legislatie suedeza asigurate, ajutor in gasirea unei locuinte, asistenta pentru inscrierea la Colegiul medicilor din Suedia, plata pentru Toate costurile privind recrutarea,cursul de limba si stabilirea dvs in Suedia vor fi suportate de catre angajator.

CERINTE

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti un cv in engleza
Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in engleza
Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul.In urma interviului cei selectati vor participa la un curs pentru invatarea limbii suedeze .
Cursul se desfasoara la Budapesta si dureaza 3 luni.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal