Marketing part-time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant Marketing in regim part -time - promovarea imagini companiei,a produselor si brandu-rilor solicitate.
Creearea unei echipe de lucru pentru zona propusa, dezvoltarea si extinderea echipei si retelei de marketing prin atragerea de noi clienti, prin distributia si comercializarea produselor companiei.
Companie internationala cauta persoane cu /sau fara experienta in sistemul de marketing, care isi doresc o cariera de succes in marketing si vanzari.

CERINTE

- Liceu, Facultate sau Mastert.
- Dorinta de succes, de reusite si experienta profesionala.
- Dezvoltarea unei echipe, munca in echipa, persoane dedicate muncii.
- Seriozitate, respectarea pasilor pentru dezvoltarea echipei de lucru ,persoane adaptabile, dornice de o cariera de succes in domeniul marketing-vanzari-distributie.
- Dorinta de a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

- Motivatii suficiente pentru inceperea activitatii
- Sistem de lucru alcatuit de companie cu bonusuri si comisioane substantiale,
- Castiguri mari, motivante, in functie de rezultatele echipei si implicare in implementarea si dezvoltarea imaginii si produselor companiei.