Manager Departament Tehnic si de Vanzari

Sieben Art Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inainte de a aplica va rugam sa vizitati: http://siebenart.ro, pentru a cunoaste bine Sieben Art. Este obligatoriu sa aplicati de pe my jobs, apoi trimiteti CV si direct de pe site-ul companiei, impreuna cu raspunsurile la intrebarile obligatorii. specificand postul pentru care ati aplicat.

Avem oameni excepţionali la Sieben Art Concept şi ne dorim ca tu să te implici, să îi inspiri și să continui dezvoltarea lor. Te așteptăm cu idei noi, cu o gândire fresh și cu o atitudine pozitivă în relaţia cu clienţii noştri.

În acelaşi timp, ne așteptăm ca, împreună cu echipa ta, să obţineți rezultate fantastice, să oferiți un serviciu de calitate clienţilor noştri şi consultanţă la cel mai înalt nivel

CERINTE

```````````Nu ai nevoie de experienţă în Constructii - Instalatii, însă ne-ar plăcea să ne surprinzi cu excelentele tale abilităţi de people management, cu creativitatea și pasiunea pe care le pui în orice faci, cu amprenta personală pe care o poți lăsa în ceea ce realizezi, cu abilitățile de a obține rezultate și cu dorința de a crea o experienţă de neuitat clienţilor Sieben Art Concept.

Dacă te regăseşti în această descriere, înseamnă că eşti pe drumul cel bun spre a deveni următorul Manager în Compania noastra.

Te invităm să vi oricand alaturi de noi pentru a urmări mai atent activitatea celorlalţi colegi şi ulterior să aplici.

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
training
mediu de lucru stimulativ

Proiectare Consultanta si Vanzari Instalatii pentru Constructii