Manager de produs / Reprezentant teritorial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se recruteaza pentru, Fedcom US Group , o societate din USA, care se ocupa din anul 1999 cu managementul produselor, doreste introducerea pe piata din Romania al celui mai inovativ si modern sistem de marketing online creat dupa cerintele pietei si modul de consum al omului modern.

Activitatea : Comercializarea online a produselor Grupului FedCom, managementul prodului catre clientii existenti şi noi.

CERINTE

Cerinte: vanzari cu experienţă, excelente abilitati de comunicare, abordare client, gândire orientata spre rezultate şi performanţă, studii superiorare, cunostinte de operare calculator, fiabilitate, a lucra independent, aspect business.

BENEFICII OFERITE

Oferim: mediu organizaţional stabil, calitate de angajat şi / sau parteneriat, venituri competitive, bazate pe performanţă, loc de muncă cu responsabilitate, oportunităţi de dezvoltare, formare profesională continuă, suport zilnic.