Manager

M.C.M Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

*dezvolta echipa pentru zonele de interesale M.C.M Consulting.
*concep strategiade lucru si o aplica respectand politica M.C.M Consulting.
*aplica strategia de marketing pentru perioada in curs.
*motiveaza permanent echipele, ofera exeplu personal.
*respunde de cresterea valorica si cantitativa a rezultatelor

CERINTE

*abilitati de recrutare si bun formator de echipe.
*experienta relevanta in coordonare si conducere.
*cunoasterea principiilor de management din vanzari dinamice.
*experienta in domeniul bancar-asigurari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

*mediu dinamic.
*program de instruire si dezvoltare - profesionala si personala.
*dezvoltarea unei afaceri comune cu M.C.M Consulting.
*posibilitate de promovare dupa primele 3 luni de activitate.
*pachet financiar motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor.
*posibilitatea de dezvoltare fara limite teritoriale.
*beneficii suplimentare.

Accepta Provocarea, alatura te echipei M.C.M Consulting.
Dorim sa avem Succes alaturi de Tine.

Broker National de servicii financiare adresate atat persoanelor fizice cat si juridice.

M.C.M Consulting isi largeste portofoliu de produse financiare si dezvolta noi oportunitati de business pentru angajati, colaboratori si francizatii sai.

Accepta provocarea alatura te echipei M.C.M Consulting
Mai Puternici Ipreuna- Dorim sa avem Succes alaturi de Tine