LUCRATOR IN COMERT

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

??? Expune in suprafata de vanzare toate marfurile aflate in stoc
??? Realizeaza toate activitatile necesare pregatirii articolelor pentru vanzare
??? Ofera la cerere date si detalii referitoare la produsele expuse pentru vanzare

Pachet atractiv de beneficii:
??? Salariu competitiv, format din salariu fix, tichete de masa, prime si bonusuri
??? Stabilitatea locului de munca, mediu de lucru placut
??? Program flexibil, cu lucru in schimburi si variante de jumatate de norma (part-time)
??? Transport asigurat

CERINTE

??? Experienta de lucru in comercializare produselor alimentare/ nealimentare
??? Capacitate de comunicare, flexibilitate
??? Orientare catre cerintele pietei si ale clientului

BENEFICII OFERITE

CERERE INSCRIERE CURS LUCRATOR IN COMERT

PRACTICA in cadrul SC METRO Cash & Carry S.R.L.

DESCRIEREA FIRMEI

Job Hunting Trade Bacau
Head Hunting de personal - Job Hunting Trade Bacau
Formare si recalificare profesionala - Formator Bacau

Traian Bocanet 0755.66.11.11 Fax 0334.81.44.11