Locuri de munca pentru macelari / lucratori in prelucrarea carnii in strainatate!

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transeaza, dezoseaza si sorteaza carnea pe categorii;
- conserva carnea;
- prepara semi-fabricatele;
- ambaleaza produsele in vederea livrarii.

CERINTE

- Studii medii;
- Diploma de calificare in meseria de macelar/transator;
- Experienta de minim 3 ani in prelucrarea carnii, pe o pozitie de macelar/ transator carne/carmangier;
- Limba engleza - conversational;
- Persoana sociabila si adaptabila, ce prezinta bune abilitati de a se integra in cadrul unui nou colectiv si in atmosfera unui nou loc de munca.
- Motivatia pentru rezultatele muncii. (salarizarea este nivelara, in functie de norma realizata si de performanta fiecarui angajat)

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, Macelari si lucratori in prelucrarea carnii pentru Strainatate.