Locuri de munca pentru Dentisti romani in Marea Britanie

A-Team Medical Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Saptamanal 40 ore de lucru.
80% pacienti din sistemul de stat si 20% din sistemul privat de asigurare.
Conditii de lucru in cabinete moderne dotate cu echipamente moderne.
Pachet atractiv de bonusuri.
Salariu garantat pentru primele 3 luni in timpul training-ului de familiarizare cu sistemul din UK.
Consultanta gratuita, echipa multilingvistica.
Asistenta la inregistrarea General Dental Council, Primary Care Trust.

CERINTE

Diploma de dentist.
Cel putin 3 ani de experienta consecutivi de activitate profesionala din ultimii 5 ani pentru dentistii care au absolvit inainte de 2008. Dentistii care au absolvit dupa aceasta data nu trebuie sa aiba 3 ani experienta consecutivi pentru a obtine un loc de munca.
Cunostinte solide de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit: salariu mediu de 90,000 GBP brut/an.

A-Team Medical Recruitment este o agentie internationala de recrutare si plasare a cadrelor medicale (doctori, farmacisti si dentisti) in Marea Britanie si Irlanda. In cazul in care ati dori sa lucrati in Marea Britanie si Irlanda, practicand una dintre profesiile pe care le promovam, va oferim consultanta gratuita si vom fi alaturi de dvs pana in momentul in care incepeti activitatea in UK.