locuri de munca in Anglia pentru asistente medicale

PF Alina Moldovan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de munca pentru asistenti medicali in azile de batrini in Anglia: salarizare incepind de la 10 lire/ora,se lucreaza cite 40 ore/sapt.,se pot face ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului. Cazarea este asigurata de catre angajator contra-cost (250-300 lire pe luna,utilitati incluse). Unele azile asigura si masa gratuit. Agentia din UK impreuna cu angajatorul asigura obtinerea yelow-cardului (permisul de munca),care va costa 175 lire. Contractele sint pe 1 an cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

Engleza la nivel cel putin conversational!!!
Absolventi ai Liceului Sanitar+echivalare sau a Scolii Postliceale Sanitare,profil medicina generala.
Vechime minim 5 ani in medicina generala pentru absolventii inainte de 2006.

BENEFICII OFERITE

NU SE PERCEPE COMISION!(comisionul meu este platit de catre angajator)

colaborator cu agentie de plasare a fortei de munca din Anglia