Locuri de munca-ASCOL.(Concurs)

AS Col.umna Club

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASCOL = Asociatia nationala a personalului militar in rezerva din sistemul apararii, ordinii publice, sigurantei nationale si sectorul civil (TR-isti).
Domeniul de activitate si statutul acestei organizatii nonprofit a fost analizat si aprobat de Consiliul de administratie al societatii.

Descrierea postului
Asociatia ASCOL anunta concurs pentru incadrarea urmatoarelor departamente:

1.PAZA;
2.FINANCIAR-CONTABILITATE-AUDIT;
3.IT-ELECTRONICA;
4.RU-SECRETARIAT;
5.PSIHOLOGIE;
6.JURIDIC-NOTARIAT;
7.REDACTIE-JURNALISM;
8.TOPOGRAFIE-CADASTRU;
9.TRADUCERI;
10.MEDICINA-ASISTENTA SOCIALA;

Pentru a participa la interviul de selectie va rugam:
- sa trimiteti CV-ul actualizat;
- sa raspundeti la urmatorul Chestionar:
1.Intrebare.
Mentionati departamentul in care doriti sa activati.
R: .(Ex.1-paza)
2.Intrebare.
Detineti:
a) - Autorizatie de P.F.A. sau Licenta in specialiatate?
b) – Autorizatie de P.J .(S.R.L.)
R; a sau b
3.Intrebare.
Sunteti autorizat sa realizati instructaje sau cursuri de pregatire in specialitatea Dvs? (detineti Certificat de Formator?)
R: DA  sau NU
4.Intrebare.
Aveti spatiul necesar pentru profesarea  meseriei (licentei) la resedinta de domiciliu?
5.Intrebare.
Sunteti de acord cu obiectivele statutare ale asociatiei si politica de promovare a interesului national in activitatile desfasurate?
R; DA sau NU

In cazul in care optati pentru alt job va  rugam sa urmariti si alte oferte disponibile pe site-ul nostru www.ascol.weebly.com sau http://www.ascol.bizoo.ro/vanzare.

Va multumim pentru atentia acordata si asteptam ca si Dvs. sa fiti beneficiarul unui potential loc de munca.
Relatii:
0728.839.400; 0754.040.962

CERINTE

Pot participa:
- cadrele militare in rez.;
- specialisti, tineri talentati dornici de munca.

Trimiteti CV-ul pe e-mail ascolclub@gmail.com si raspundeti la minichestionarul atasat.

BENEFICII OFERITE

CONFIDENTIAL

ASCOL = Asociatia cadrelor militare in rezerva din sistemul de aparare si siguranta nationala.