LIDER DE ECHIPA , DISTRIBUTIE ONLINE

II VIOLETA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hispania net cauta urgent supervisor distribuitori in domeniul marketing multilevel-mlm ,munca este la domiciliu,prima firma serioasa care te plateste pentru ce consumi,nu rata ocazia si inscribe-te gratuit pana pe 12 decembrie pe www.hispanianet.net/violet la sectiunea pre-registro ..suntem a 3-a tara din lume iar sub noi vor urma alte 50 de tari(din tot ce vor cumpara ei vom castiga noi), web1. www.hispanico.ning.com web2. www.webnode.com

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

salariul se negociaza in functie de experienta
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- bonus construire echipa
-bonus de echipa
-bonus executiv
-bonus de performanta: cec, masina excurs

DESCRIEREA FIRMEI

comert, it, magazin online