Key Account Manager la nivel national

SC VIROTI PROTECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aducerea marilor clienti industriali in portofoliul VIROTI;
- mentinerea bunelor relatii cu actualii clienti si atragerea de noi clienti;
- analiza pietei si raportare permanenta catre sediu
- elaborarea de statistici si rapoarte privind evolutia pietei de Echipamente Individuale de Protectie.

CERINTE

- experienta in vanzari in domeniul industrial;
- ocuparea unei pozitii similare;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- loialitate si confidentialitate fata de companie;
- permis de conducere categoria B- fara antecedente;
- tinuta bussines

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- comision in functie de realizari;
- bonusuri in functie de performante;
- masina de serviciu, telefon mobil, laptop.

Compania VIROTI PROTECT importatoare si distribuitoare pe piata romaneasca a unei game de Echipament Individual de Protectie angajeaza KEY ACCOUNT MANAGER LA NIVEL NATIONAL.