KEY ACCOUNT

step up hr professional services

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Sa dezvolte si sa propuna solutii pentru a consolida pozitia pe piata a companiei
2. Sa implementeze politica si procedurile companiei
3. Sa reprezinte si sa protejeze interesele companiei in toate tranzactiile comerciale
4. Sa controleze si sa optimizeze toate costurile departamentului
5. Sa colaboreze cu celelalte departamente ale companiei pentru optimizarea activitatii
6. Sa comunice managementului toate informatiile cu privire la piata, relevante pentru afacere si sa propuna actiuni adecvate
7. Sa preia din activitatile KEY ACCOUNT SUPERVISOR-ului atunci cand acesta o solicita.

CERINTE

- studii superioare
- experienta in domeniu minim 3 ani
- cunostinte foarte bune de operare PC
- permis auto categoria B
- foarte bune abilitati de comunicare, concis si „diplomat”

BENEFICII OFERITE

- calculator cu soft necesar (Windows, Office, Outlook, Intranet, Internet, etc.)
- masina
- telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

compamie orientata spre activitati de recrutare si training