JOB PART TIME ..CASTIGURI MARI ..fara bani si investitii

www.afacere-online.com

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Poti sa faci bani in siguranta, legal si usor
2. Dureaza maximum 3 minute sa te inscrii
3. Ai nevoie doar de un calculator care sa functioneze si de o conexiune la internet
4. Nu trebuie sa dai vreo informatie - sensibila- (confidentiala) cand te inscrii
5. Nu trebuie sa cumperi nimic ca sa te inscrii, este gratis
6. Nu va trebui niciodata sa cumperi ceva odata ce ai devenit membru
7. Este usor sa renunti la calitatea de membru, daca nu mai vrei sa fi membru
8. Tot ce trebuie sa faci este sa descarci gratis un mic toolbar, care nu va instala altceva pe calculatorul tau, nu va afecta memoria calculatorului, nu va citi ce tastezi (Siguranta datelor este regula de aur in Agloco)
9. Vei face aceasi suma de bani chiar daca nu vei da vreodata vreun click
10. Agloco este o afacere reala, nu este o inselatorie. Un numar important de antrepenori notabili sunt in spatele Agloco. Un search pe Google al cuvantului -agloco- va duce la peste 1 milion de pagini, si numarul este in crestere
11. Foarte important este faptul ca modelul de afacere Agloco a fost testat inainte, si a dovedit ca functioneaza. Predecesorul Agloco a platit peste 120 milioane $ membrilor sai
12. Poti sa iti maresti veniturile exponential prin aducerea de noi membrii in Agloco, deoarece.

14. Poti sa ii inscrii pe prietenii tai si toti veti face bani impreuna, si atunci cand ii ajuti sa aduca si ei alti membrii in Agloco profitati impreuna.
15. Cu cat mai devreme te inscrii, cu atat mai multi oameni o sa te caute pentru informatii, si cu atat este mai probabil ca vei deveni samanta originara care va da nastere unei retele mari de oameni
16. Nu va trebui vreodata sa citesti emailuri de la oameni pe care nu ii cunosti
17. Nu ti se va cere vreodata sa trimiti mailuri la oameni pe care nu ii cunosti
18. Nu trebuie sa schimbi nimic din modul tau normal de folosinta a internetului. Navighezi pe internet, Agloco te plateste.
19. Sursa de venituri pentru Agloco este reala: membrii folosesc un viewbar care va afisa reclame tinta in functie de paginile pe care navighezi. Banii platiti pentru reclamele tinta sunt distribuiti membriilor Agloco. Nu este nimic magic, este la bunul simt.
20. Softul viewbarului pe care il instalati nu va va invada intimitatea( spiona), tot ce face este sa caute cuvinte cheie pe paginile pe care navigati pentru a arata reclame corespunzatoare.

CERINTE

Seriozitate
Limba Engleza
Access internet

BENEFICII OFERITE

Castiguri mari ,
Perspectiva pe viitor
Oportunitate

DESCRIEREA FIRMEI

Companie partenera cu Google